Катети прямокутного трикутника дорівнюють 12 см і 16 см. Знайти довжину бісектриси трикутника, що

проведена з вершини більшого гострого кута.

Ответы на вопрос

Отвечает Nash Nero.
S=a·b/2
S=c·h/2

значит  a·b=c·h
c= √12²+16²=20

h= 12·16/20=48/5