У трикутнику ABC відомо,що кут С=90°,ВС=6 см,АВ = 10 см.Чому дорівнює АС і sin кута А?


Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.
Прямоуг. треугольникsinA=BC/ABsinA=6/10=3/5