Модуль вектора р(X; Y) дорівнює √13. Знайдіть координати вектора р, якщо координата Y цього вектора

на 1 менша від координати X

Ответы на вопрос

Отвечает Крыгин Алексей.
Виходячи з означення модуля вектора, маемо:
√(х² + (х-1)²) = √13
х² + (х-1)²=13
2х²-2х-12=0
х²-х-6=0
х=3 або х=-2.
Звидси у=3-1=2 або у=-2-1=-3.
Видповидь: вектор р(3;2) або вектор р(-2;-3).