Сторони прямокутника дорівняють 6 і 8 см,знайдіть сторони подібному йому прямокутнику якщо

діагоналі його дорівнюють 40 см???

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева-Великая-Акимова Аружан.
Диагональ 1-го=√6²+8²=10
K(коэфициент подобия)=40÷10=4
1-я сторона=6·4=24
2-я сторона=8·4=32