Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють1) 9м і 12м; 3а і 4а?


Ответы на вопрос

Отвечает Еловская Таня.

гіпотенузу прямокутного трикутника,

по теореме Пифагора  

c^2 = a^2 +b^2

1)  c^2 = 9^2+12^2 =225  ;  c=15 м

2)  с^2 = (3a)^2+(4a)^2 = 25a^2   ;  c=5a