Площа рівнобедреного трикутника з кутом при вершині 120° дорівнює 36 см2. Знайдіть сторони

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.
S = 1/2 ·а·а·Sin 120
36 = 1/2·a² ·√3/2
а² = 144/√3
а = 12/\sqrt[4]{3} [/tex]