Середня лінія трапеції дорівнює 12 , а одна з основ дорівнює 9 . Знайти другу основ


Ответы на вопрос

Отвечает Мишко Кристина.
Є  формула

сер.лін.трап =  (а+б)/2  , де а і б - основи трапеції

(а+9)/2=12
а+9 = 24
а=24-9=15

Відповідь :15