Знайдіть середню лінію рівнобічної трапеції, якщо її бічна сторона дорівнює 6 см, а периметр 48см.


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Артём.

Нехай АВСД - дана трапеція. АВ=СД=6 см. КМ-середня лінія.

1. Знаходимо суму основ.

Р=АВ+ВС+СД+АД

ВС+АД=Р-АВ-СД=48-6-6=36 (см)

 

2. Знаходимо середню лінію КМ. За теоремою вона дорівнює півсумі основ.

KM=\frac{BC+AD}{2}=\frac{36}{2}=18 (см)

 

Відповідь. 18 см. 

Отвечает Цибаняк Ярослав.

Сумма оснований трапеции равна периметру без боковых сторон. 48-2*6=36 см. Средняя линия трапеции равна полусумме оснований, т.е. 36/2=18 см

Ответ: 18 см