Один з кутів трикутника на 30 градусів більший від другого і на 30 градусів менший від

третього.Знайдіть кути цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Sarsenbaeva Saltanat.
Кут 1 - х°
Кут 2 - (х+30)°
Кут 3 - (х-30)°
Оскільки сума всіх кутів трикутника дорівнює 180° маємо:
х°+(х+30)°+(х-30)°=180°
х+х+30+х-30=180
3х=180
х=60°

1 кут-х=60°;
2 кут-(х+30)°= 60°+30°=90°
3 кут-(х-30)°=60°-30°=30°
Відповідь: 60°;90°;30°- це прямокутний трикутник