Знайдіть площу прямокутного трикутника, гіпотенуза якого дорівнює 13 см, а різниця катетів – 7 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.
C=13 см
a-b=7 см (a>0, b>0)
a=b+7
теорема Пифагора:
c²=a²+b²
13²=(b+7)²+b², 2b²+14b+49-169=0. b₁=-12, -12<0
b₂=5
b=5 см
a=12 см
SΔ=(a*b)/2
SΔ=(5*12)/2
SΔ=30 см