Знайти сторони рівнобедренного трикутника якщо його периметр =60см а бічна сторона відноситься до

основи як 6 до 3

Ответы на вопрос

Отвечает Санина Алина.
Нехай 1 частина - x, тоді бічні сторони - 6х, а основа - 3х. Знаємо, що Периметр - 60 см.
Складемо рівняння:
6x + 6x +3x = 60.
15x=60
x=60/15
x=4
Отже, 1 частина - 4 см, тоді бічні сторони 6*4 = 24 см
Відповідь: Бічна сторона - 24 см

Отвечает Асқаров Ахмет.
24, 12, 24
Коэффициент пропорциональности 4