Бічне ребро прямої призми в основі якої лежить прямокутний трикутник дорівнює 4см знайти площу

бічної поверхні призми якщо катети трикутника дорівнюють 3см і. 4см.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдукадыров Алмат.
Катеты 3 и 4, значит, гипотенуза 5.
Периметр треугольника P = 3+4+5 = 12
Площадь боковой поверхности
S = H*P = 4*12 = 48 кв.см.