Знайдіть висоту рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 24 см, а бідна сторона - 13 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ольков Андрей.
За теоремою Піфагора:
Висота - це катет прямокутного трикутника.
(Стрілка і двійки, це до квадрату)
h^2= 13^2 - 12^2
h^2 = 169 - 144
h= √25
h= 5