знайдіть периметр трикутника АВС, якщо його вершини задано координатами: А (-1, -1, -1), В (-1, 3,

-1), С (-1, -1, 2)

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Лиза.

Знаходимо координати веторів. Для того щоб знайти координати вектора, потрібно х2-х1, у2-у1, z2-z2. Таким чином:

АВ(-1+1;3+1;-1+1)

BC(-1+1;-1-3;2+1)

AC(-1+1;-1+1;2+1)

Довжина вектора дорівнює sqrt(x^2+y^2+z^2). Модуль - це довжина вектора Тому:

IАВI=sqrt(0+4^2+0)

IBCI=sqrt(0+(-4)^2+3^2)

IACI=sqrt(0+0+3^2)

 

IАВI=4

IBCI=5

IACI=3

P=AB+BC+AC=4+5+3=12