Дан прямоугольный треугольник . АВ 10 см , АС 4 см . Найти катет , угол А и угол В.


Ответы на вопрос

Отвечает Хаматулина Александра.

за теоремою Піфагора а2+в2=с2 шукаємо невідомий катет, щоб знаходимо за формулою а2= с2-в2. Катет буде приблизно дорівнювать 9,17. Потім шукаємо кут А через синус : синус А= ВС/АВ, синус А= 0,0917, за чотиризначною таблицею шукаємо кут, кут А= 66 градусів. кут В= 180(градусів) - ( кут А + кут С) = 180 - 156 = 24 градуса