"У трикутнику АВС відомо , що кут С=90 градусів,ВС=5см,АВ=10см.Знайдіть кут А цього трикутника"


Ответы на вопрос

Отвечает Веремьева Евгения.
Sin A = BC/AB=5/10=1/2 

За таблицею sin 1/2 = 30градусів

Відповідь: 30 градусів.