У коло вписані квадрат і правильний трикутник.Знайдіть площу трикутника,якщо площа квадрата

дорівнює S.

Ответы на вопрос

Отвечает Машика Юра.
Площа квадрата = 2 R в квадраті
Звідси R в квадраті=S/2
S трикутника=(3*R в квадраті*√3)/4
S тр = (3*S квадрата/2 * √3)/4=6S кв√3