(ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ЗРОБИТИ ЦЕ ЗАВДАННЯ) (ЗАВДАННЯ 1) , 2)



Ответы на вопрос

Отвечает Ходжабардиева Улдана.
Катет = гіпотенуза * cos A
1) b= 6*(1/3)=2

2)b=14*(2/7)=4