Зовнішній кут рівнобедреного трикутника дорівнює 80 градусів. знайдіть кути трикутника. помогите

пожалуйста!! очень надо!

Ответы на вопрос

Отвечает Садовников Анатолий.
180-80=100
уг. 1=100
уг. 2=(180-100):2=40
уг. 3= уг. 1=40