Помогите очень надо (8 класс) 3. Основи трапеції відносятся як 3 до 7 а її середня лінія 20

сантиметрів. Знайти основи трапеції. 4. У рівнобічній трапеції з тупим кутом 120° сумма основ дорівнює 108 сантиметрів,абічна сторона 32 сантиметри. Знайти основи трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухина Аня.
3.
1)сер.лінія= а+b/2
3x-1 основа трапеції 7х-2 основа трапеції
3x+7x/2=20
10x/2=20
5x=20
x=4
2)
3×4=12- 1 основа трапеції
3)
7×4=28- 2 осн. трапеції

4. не знаю як розв'язати,вибач