Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 90 см, а висота, опущена на основу, - 15 см. Знайдіть

площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.
S=0,5ah=> a=2S/h= 180/15=12 см.
Ответ:12 см.