один з катетів прямокутного трикутника дорівнює12 см, а інший на8 см менший за гіпотенузу,.

Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

катет=12

гипотенуза=х

второй катет=х-8

 

х^2=12^2+х^2-16х+64

16х=208

х=13 гипотенуза

 

13-8=5 второй катет

 

Р=13+5+12=30см