довжина відрізка АВ дорівнює 36см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка АС,

якщо АС-ВС=6см

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Аня.
A______C____B
AB=36 см
AC-BC=6 => AC=BC+6
AB=AC+BC=BC+6+BC=2BC+6
36=2BC+6
2BC=30
BC=15
AC=15+6=21