Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо катети дорівнюють 5 см і 12 см!!!! Поможіть!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Биттер Соня.
По теореме Пифагора:
а^2+в^2=с^2
с^2=(12)^2+(5)^2=144+25=169см^2
с=13см
Ответ: 13 см