У чотирикутнику ABCD вписано коло, знайти сторону АВ,якщо ВС=4, СD=8, АD=11см


Ответы на вопрос

Отвечает Ягольникова Машуля.
Якщо в чотирикутник вписано коло, то суми протилежних сторін рівні. Тобто АВ+СД=ВС+АД.
АВ + 8 = 4 + 11.
АВ + 8 = 15
АВ = 15-8 = (7 см)
Відповідь: 7 см.