Знайдіть довжину відрізка АВ та клординати його середини, якщо А(-5; 4) і В (-2; 0)


Ответы на вопрос

Отвечает Вандышева Виктория.

Для знаходження довжини відрізка AB можна використовувати теорему Піфагора. Координати точок A і B вже задані, і ми можемо знайти різницю в координатах по осях x і y:

Різниця по x: -2 - (-5) = 3

Різниця по y: 0 - 4 = -4

Тепер ми можемо застосувати теорему Піфагора для знаходження довжини відрізка AB:

Довжина AB = √(3^2 + (-4)^2) = √(9 + 16) = √25 = 5

Отже, довжина відрізка AB дорівнює 5 одиницям.

Щодо координат середини відрізка AB, ви можете знайти їх, взявши середнє значення координат точок A і B:

Середина по x: (-5 + (-2)) / 2 = (-7) / 2 = -3.5

Середина по y: (4 + 0) / 2 = 4 / 2 = 2

Таким чином, координати середини відрізка AB дорівнюють (-3.5; 2).