Сторони терапеції дорівнюють відповідно 6см та 8см. Чому дорівнює середня лінія терапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Китаров Азамат.
Середня лінія трапеції - це середнє арифметичне довжини її двох паралельних сторін (основ). У вас є сторони трапеції довжиною 6 см і 8 см. Тобто, середня лінія трапеції буде:

(6 + 8) / 2 = 14 / 2 = 7 см.

Отже, середня лінія трапеції дорівнює 7 см.