У=7-21х функция десятый класс


Ответы на вопрос

Отвечает Цыварев Руслан.

Ответ:

Це рівняння представляє собою функцію, де x - незалежна змінна, і y (або у) - залежна змінна. Формула цієї функції виглядає наступним чином:

у = 7 - 21x

Ця функція описує залежність між x і y. Якщо ви знаєте значення x, ви можете використовувати це рівняння, щоб знайти відповідне значення y (або у).

Наприклад, якщо x = 2, то:

у = 7 - 21 * 2

у = 7 - 42

у = -35

Таким чином, при x = 2, y (або у) буде дорівнювати -35. Функція вказує на зміну значення y відповідно до значень x, які ви вводите.