Довжина відрізка АВ дорівнює 32 см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка

АС, якщо АС-ВС=6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Коныратова Гульсана.

Ответ:

19 см

Объяснение:

AC+BC=32 ( сума цих відрізків)

6+BC+BC=32 ( візьмемо приклад AC-BC=6, та перебросимо все вліву частину окрім АС => АС= 6+ВС, та підставимо замість АС цей приклад)

2BC=26 ( а далі звичайне рівняння)

BC=13

AC-13=6 ( повертаємося до нашої умови та знаходимо АС)

AC=19