.Срочно!!!!!!!!!!!! 2. Графіком квадратичної функції у= f(х) с парабола з вершиною у точці A(6,3)

яка проходить через точку C(4; 7). Знайти проміжок спадання функції і порівняти значення функції (7.4) і (6,8)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисин Александр.

Ответ:y=(x-6)^2+C

3=(x-6)^2+C , 4=(x-7)^2  

Объяснение: