•Скільки діагоналей можна провести у п'ятикутнику? * •Скільки вершин має многокутник, якщо сума

внутрішніх кутів дорівнює 2160? *•Яку найбільшу кількість гострих кутів може мати многокутник? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Забажан Николай.

Ответ:

2.Сумма углов выпуклого n -угольника A 1 A 2... A n равна 180° ( n – 2)=2160

.n-2=2160:180

n-2=12

n=14

2

3. тільки 3

Объяснение: