Знайдіть площу повної поверхні правильної шестикутної піраміди, в якій бічне ребро дорівнює 17 см,

а сторона основи 16 см

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Максим.

Ответ:

720+384√3см²

Объяснение:

СD=16см

SC=SD=17см

∆SCD- равнобедренный.

СН=НD=CD/2=16/2=8см

∆SCH- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

SH=√(SC²-CH²)=√(17²-8²)=√(289-64)=

=√225=15см.

Sбок=1/2*6*CD*SH=3*16*15=720см²

Sосн=6*CD²√3/4=6*16²√3/4=384√3см²

Sпол=Sбок+Sосн=720+384√3см²