Висота циліндра 10см,радіус 5см. Обчислити площу всього перерізу циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтвелиев Эмир.

Объяснение:

S поперечного сечения=d×h

d=2×r=2×5=10

S поперечного сечения=

=10×10=100(eд)