Виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють: 3 см, 2 см і 6 см; Знайдіть: а) довжину діагоналі

паралелепіпеда; б) довжину діагоналі найменшої грані; в) площу найбільшої грані; г) площу найменшої грані; д) площу поверхні паралелепіпеда. е) суму відстаней від точки перетину діагоналей паралелепіпеда до всіх його вершин.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Алёна.

Ответ:

а) d=√49=7

Объяснение:

d^2=a^2+b^2+c^2

d^2=2^2+3^2+6^2=4+9+36=49