Дві сторони трикутника дорівнюють 3 см і 10 см. Чи може його площа дорівнювати 12 см², 15 см², 18

см² ?

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

12*12=36см

15*15=40см

18*18=324