Бічна сторона рівнобедреного трикутника менше основи на 2 см. Знайти бічну сторону рівнобедреного

трикутника, якщо периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 26 см

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

8 боковые стороны и 10 основание

Объяснение:

3x+2=26

26-2=24

24:3=8( боковая сторона)

8+2=10(основание )