Для опалювальної системи будинку необхідні радіатори із розрахунку: три радіатори на 50 м3. Яку

кількість радіаторів треба замовити, якщо новий будинок має форму прямокутного паралелепіпеда з розмірами 15 м х 18м х 25 M?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Петр.

Объяснение:

V=15×18×25=6750 м³

6750:50=135 м³

135×3=405 радиаторов нужно

Отвечает Krasnikov Yaroslav.

Ответ:

405 радіаторів

Объяснение:

1) Об'єм кімнати:  15·18·25=6750 (м3)

2) Кількість радіаторів: 6750:50·3=405 (р)