1,4x-0,6x-0,16=5,5. Розв’яжіть рівняння! Будь ласка допоможіть!)


Ответы на вопрос

Отвечает Грачев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,4x-0,6x-0,16=5,5

0,8x - 0,16 = 5,5

0,8x = 5,5 + 0,16

0,8x = 5,66

x = 5,66 : 0,8

x = 7,075