знайдіть координати точки C- вершини паралелограма abcd якщо A(-3;2) O(2;5) -точка перетину

діагоналей. Срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кащей Даня.

Ответ:

С(7;8)

Объяснение:

т.О- середина відрізка АС.

С=2*О-А.

Хс=2*Хо-Ха=2*2-(-3)=4+3=7

Ус=2*Уо-Уа=2*5-2=10-2=8

С(7;8)