У магазине один килограмм цукерок коштуе 79 гривень 50 коп. скильки коштуе 1/5 кг цукерок​


Ответы на вопрос

Отвечает Сокіл Руслан.

Ответ:

119,25

Пошаговое объяснение:

1) 79,5÷2 = 39,75(грн) коштує пів кг цукерок

2) 79,5+39,75 = 119,25 (грн)

в-дь: 1,5 кг цукерок коштує 119,25 грн

мабудь так