√3 tg60° + √3 ctg30°


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Кристина.
Щоб розв'язати це рівняння, ми можемо використовувати відомості про значення тангенса та котангенса для кутів 60° та 30°.

Згідно з тригонометричними формулами, ми знаємо, що:

tg60° = √3
ctg30° = √3
Тож замінюємо значення тангенсу та котангенсу у вихідному рівнянні:

√3 tg60° + √3 ctg30° = √3 * √3 + √3 * √3 = 3 + 3 = 6

Отже, відповідь: √3 tg60° + √3 ctg30° = 6.