Допоможіть дуже треба даю всі бали 1)sin180°-cos180° 2)tg60°-sin60° 3)sin135°-cos45°

4)cosi°+tg60°.поможіть срочно.

Ответы на вопрос

Отвечает Задворный Владислав.

1) sin(180°) - cos(180°):
sin(180°) = 0 (синус 180 градусів дорівнює 0)
cos(180°) = -1 (косинус 180 градусів дорівнює -1)
Отже, 0 - (-1) = 1.

2) tg(60°) - sin(60°):
tg(60°) = √3 (тангенс 60 градусів дорівнює √3)
sin(60°) = √3/2 (синус 60 градусів дорівнює √3/2)
Отже, √3 - (√3/2) = (√3/2).

3) sin(135°) - cos(45°):
sin(135°) = √2/2 (синус 135 градусів дорівнює √2/2)
cos(45°) = √2/2 (косинус 45 градусів дорівнює √2/2)
Отже, (√2/2) - (√2/2) = 0.

4) cos(i°) + tg(60°):
Зверніть увагу, що "i" у першому доданку невідомий індекс, а не кут. Без конкретного значення "i" ми не можемо обчислити це вираз.

Отже, результати для 1), 2) і 3) запитів наведені вище, а для 4) потрібне конкретне значення "i" для обчислення.