Торт радіусом 30 см розрізали на 8 частин яка площа кожного кусочка.ПЖПЖПЖП ФАСТОМ


Ответы на вопрос

Отвечает Буткус Алеша.

Ответ:

s=пr^2

s=3,14*30^2=2826 cм^2

sкусочка=s/n      n-кількість кусочків

sкусочка=2826/8=353.25 cм^2

Объяснение: