Знайдіть внутрішні та зовнішні кути правильного 17 кутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.
Внутрішній кут правильного n-кутника можна знайти за формулою (n-2) * 180 / n. Отже, внутрішній кут правильного 17-кутника дорівнює (17-2) * 180 / 17 = 900/17 ≈ 52.94 градуси.
Зовнішній кут правильного n-кутника дорівнює 360 / n.
Отже, зовнішній кут правильного 17-кутника дорівнює 360 / 17 ≈ 21.18 градуси.
Отвечает Стыдакова Татьяна.

Ответ:Внутрішній кут правильного n-кутника можна знайти за формулою (n-2) * 180 / n. Отже, внутрішній кут правильного 17-кутника дорівнює (17-2) * 180 / 17 = 900/17 ≈ 52.94 градуси.

Зовнішній кут правильного n-кутника дорівнює 360 / n.

Отже, зовнішній кут правильного 17-кутника дорівнює 360 / 17 ≈ 21.18 градуси.

Объяснение: