СРОЧНО!!!! трикутник зі сторонами 8 см 6 см і 10 см – прямокутний. знайдіть синус меншого гострого

кута

Ответы на вопрос

Отвечает Балыш Влад.

Гіпотенуза - більша сторона, отже= 10 см

Проти меншої сторони лежить менший кут, отже шукаємо синус кута проти сторони 6 см:

sin a = 6/10 = 3/5 = 0,6