Скільки меду вмістить діжка циліндричної форми, що має розміри – діаметр основи – 32 см та висота –

26 см. Густина меду 1350 кг/ м3 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Мосин Олег.

Ответ:

Об'єм циліндра можна обчислити за формулою: V = πr^2h, де r - радіус основи, h - висота.

Діаметр основи дорівнює 32 см, тому радіус дорівнює половині діаметра: r = 16 см.

Висота циліндра h = 26 см.

Тоді об'єм діжки буде: V = πr^2h = π(16 см)^2(26 см) ≈ 21 237,47 см^3.

Густина меду дорівнює 1350 кг/м^3, що означає, що маса 1 м^3 меду становить 1350 кг.

Для того, щоб перевести об'єм діжки в кубічні метри, необхідно поділити його на 1 000 000 (так як 1 м^3 = 1 000 000 см^3): V = 21 237,47 см^3 ÷ 1 000 000 = 0,021 237 47 м^3.

Тепер можна обчислити масу меду, що міститься в діжці, використовуючи формулу: маса = об'єм × густина.

маса = 0,021 237 47 м^3 × 1350 кг/м^3 ≈ 28,61 кг.

Отже, діжка циліндричної форми з розмірами діаметра основи 32 см та висоти 26 см містить близько 28,61 кг меду.