100 балів Більшим діагональним перерізом правильної шестикутної піраміди є рівносторонній

трикутник, сторона якого дорівнює 8 дм. Обчисли об'єм піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

V=96 дм³

Объяснение:

∆SAD- рівносторонній трикутник.

SA=AD=SD=8дм.

АО=АD/2=8/2=4дм.

Шостикутник поділяється на 6 рівносторонніх трикутників.

Sосн=6*АО²√3/4=6*4²√3/4=24√3 дм²

SO=AD√3/2=8√3/2=4√3дм (з формули висоти рівностороннього трикутника).

V=⅓*Sосн*SO=⅓*24√3*4√3=96дм³