Знайдіть площу діагонального перерізу правильної чотирикутної піраміди, якщо її діагональним

перерізом є рівносторонній трикутник зі стороною 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Натан.

Ответ:

Объяснение:

Площу рівностороннього трикутника можна знайти за формулою:

S=\frac{a^{2} *\sqrt{3} }{4}\\\\S=\frac{4*\sqrt{3} }{4}\\ \\S=\sqrt{3}