Знайти площу рівнобедреного трикутника, бічна сторна якого 5 дм, основа 6 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Площа дорівнює 1/2*основу*висоту.

Проводимо висоту. Отримаємо прямокутний трикутник. Із гіпотенузою 5 та катетом 3, оскільки висота є медіаною (трикутник рівнобедрений) та ділить основу навпіл. За теоремою піфагора: h^2=25-9=14, h=4.

Площа: 1/2*6*4= 12

Отвечает Потапович Ульяна.

Ответ:

друга бічна сторона рівнобедреного =5см-за властивістю рівнобедреного трикутника. S=5дм.6дм/ 2= 15дм