Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 21см і 37см а бічна сторона 10 см знайдіть висоту трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Албегов Тимур.

Ответ:  7.6 см.

Объяснение:

ABCD - трапеция.

Проведем высоту BH⊥AD. Получили треугольник ADH, у которого сторона AB=10 см.

сторона AH=(AD-BC)/2 =(37-24)/2=13/2=6.5 см.   Тогда  

высота h=√(AB²-AH²)=√(10²-6.5²)=√(100-42.25)=√57,75= 7.6 см.